.RU
Карта сайта

Sędzia główny: Ilona Zinser



XXVII Memoriał im. Józefa Jaworskiego


KOMUNIKAT


GIMNAZJUM



Data:

28.04.2011r.

Miejsce:

Boisko lekkoatletyczne Zespołu Szkół Sportowych w Aleksandrowie

Organizator:

Zespół Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim

ul. Bankowa 7/11 tel: 712-15-68

Uczestnicy:

Młodzież urodzona w latach: 1995, 1996, 1997.

Komisja sędziowska

:

Sędzia główny: Ilona Zinser


Sędziowie skoku w dal: Leszek Lipiński

Grzegorz Przybysz

Paweł Zdrajkowski

Sędziowie skoku wzwyż: Tomasz Drab

Paweł Zdrajkowski

Sędziowie trójskoku: Ilona Zinser

Paweł Zdrajkowski

Sędziowie rzutów: Robert Joachimiak

Halina Ścigaczewska

Anna Trawińska

Sędziowie biegów: Leszek Lipiński

Grzegorz Przybysz

Kazimierz Tomczyk

Sekretariat: Alina Dudkowska

Opracowanie komunikatu: Roman Karasiak

Obsługa Slandi: Roman Karasiak

Rzut dyskiem K - 0,75 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Jakubowska Justyna 1996 32,03 ZSS Aleksandrów 9

2. Frącala Małgorzata 1997 23,07 ZSS Aleksandrów 5

3. Jóźwiak Emilia 1997 20,85 ZSS Aleksandrów 4

4. Matryba Anna 1997 20,27 ZSS Aleksandrów 3

Poza konkursem:

Sikora Justyna 1997 19,69 ZSS Aleksandrów

Rzut dyskiem K - 1 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Karwowska Katarzyna 1995 25,05 Gimnazjum Łęczyca 7

2. Zajma Marta 1995 24,17 Gimnazjum Łęczyca 6

Rzut dyskiem M - 1 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Goździewicz Michał 1996 47,57 ZSS Aleksandrów 9

2. Łopata Adrian 1996 40,61 ZSS Aleksandrów 7

3. Kalenik Jakub 1996 34,65 Gimnazjum Łęczyca 3

4. Kowalski Krystian 1996 31,98 Gimnazjum Łęczyca 1

5. Marciniak Adrian 1996 30,03 MZS Aleksandrów

6. Zawadzki Bartłomiej 1996 29,40 MZS Aleksandrów

7. Kowalski Jakub 1996 27,01 Gimnazjum Grabów

8. Zając Rafał 1996 25,06 Gimnazjum Grabów

9. Janiak Adrian 1996 23,78 Gimnazjum Łęczyca

10. Lichański Sławomir 1996 23,04 MZS Aleksandrów

11. Szafran Radosław 1996 21,81 MZS Aleksandrów

Poza konkursem:

Mrowiński Artur 1996 38,73 ZSS Aleksandrów

Zduńczyk Łukasz 1995 34,27 Gimnazjum Grabów

Felczak Rafał 1996 33,50 ZSS Aleksandrów

Kaczmarek Michał 1996 33,30 ZSS Aleksandrów

Przybysz Daniel 1996 33,02 ZSS Aleksandrów

Michałowski Kamil 1996 28,81 ZSS Aleksandrów

Dąbek Rafał 1997 28,11 ZSS Aleksandrów

Joachimiak Mateusz 1996 27,50 ZSS Aleksandrów

Błaszczyk Bartłomiej 1997 23,90 ZSS Aleksandrów

Kozera Kamil 1997 22,33 MZS Aleksandrów

Otomański Dan 1997 21,11 ZSS Aleksandrów

Rzut dyskiem M – 1,5 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Opoczyński Cezary 1995 37,87 ZSS Aleksandrów 6

2. Wasilewski Karol 1995 36,74 ZSS Aleksandrów 5

3. Tomaszewski Marek 1995 35,23 MZS Aleksandrów 4

4. Zduńczyk Łukasz 1995 31,68 Gimnazjum Grabów 2

5. Chuncia Jakub 1995 18,67 MZS Aleksandrów

Rzut oszczepem K - 600 g.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Fornal Karolina 1995 25,46 ZSS Aleksandrów 9

2. Karwowska Katarzyna 1995 23,83 Gimnazjum Łęczyca 7

3. Borucka Dominika 1995 20,19 Gimnazjum Grabów 6

4. Kwiatkowska Kinga 1995 19,63 Gimnazjum 44 Łódź 5

5. Kosmala Aleksandra 1995 18,98 Gimnazjum 12 Łódź 4

6. Borucka Żaneta 1997 17,96 Gimnazjum Grabów 3

7. Będkowska Aleksandra 1997 17,21 Gimnazjum 12 Łódź 2

Poza konkursem:

Jakubowska Martyna 1996 24,10 ZSS Aleksandrów

Zajma Marta 1995 22,50 Gimnazjum Łęczyca

Kalaczyńska Elżbieta 1996 BW Gimnazjum Łęczyca

Rzut oszczepem M - 700 g.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Bąk Borys 1995 41,25 ZSS Aleksandrów 7

2. Starnowski Patryk 1995 28,14 Gimnazjum 12 Łódź 2

Rzut oszczepem M - 600 g.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Boras Marcin 1996 38,57 ZSS Aleksandrów 9

2. Kalenik Jakub 1996 37,87 Gimnazjum Łęczyca 6

3. Grzelak Mateusz 1996 34,62 ZSS Aleksandrów 5

4. Piekarski Dawid 1996 28,07 Gimnazjum 12 Łódź 4

5. Michałowski Kamil 1996 27,70 ZSS Aleksandrów 3

6. Poplavskiy 1997 11,36 Gimnazjum 12 Łódź 1

Poza konkursem:

Felczak Rafał 1996 28,97 ZSS Aleksandrów

Dąbek Rafał 1997 22,33 ZSS Aleksandrów

Otomański Dan 1997 15,14 ZSS Aleksandrów

Kaczmarek Michał 1996 BW ZSS Aleksandrów

Przybysz Daniel 1996 BW ZSS Aleksandrów

Łopata Adrian 1996 BW ZSS Aleksandrów

Janicki Tomasz 1996 BW ZSS Aleksandrów

Pchnięcie kulą K - 3 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Jakubowska Martyna 1996 10,08 ZSS Aleksandrów 9

2. Olejniczak Patrycja 1997 9,05 Gimnazjum Łęczyca 6

3. Żuk Joanna 1997 8,81 ZSS Aleksandrów 5

4. Gasik Maria 1997 8,81 Gimnazjum Łęczyca 4

5. Adamczewska Martyna 1997 8,65 Gimnazjum Łęczyca 3

6. Frącala Małgorzata 1997 8,38 ZSS Aleksandrów 2

7. Tarnowska Karolina 1996 8,22 Gimnazjum 44 Łódź 1

8. Matryba Anna 1997 8,16 ZSS Aleksandrów

9. Borucka Żaneta 1997 7,02 Gimnazjum Grabów

10. Dądrówka Dominika 1997 6,95 Gimnazjum 44 Łódź

11. Lewandowska Roxsana 1996 6,31 Gimnazjum 44 Łódź

Poza konkursem:

Łuczywek Pola 1996 9,15 Gimnazjum Katolickie Łódź

Saganiak Anna 1997 7,45 Gimnazjum Łęczyca

Sikora Justyna 1997 6,88 ZSS Aleksandrów

Pchnięcie kulą K - 4 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Zajma Marta 1995 8,30 Gimnazjum Łęczyca 7

2. Kosmala Aleksandra 1995 7,37 Gimnazjum 12 Łódź

3. Kwiatkowska Kinga 1995 7,08 Gimnazjum 44 Łódź

4. Margas Kamila 1995 6,09 Gimnazjum 12 Łódź

Pchnięcie kulą M - 5 kg.



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Goździewicz Michał 1996 13,43 ZSS Aleksandrów 9

2. Opoczyński Cezary 1995 13,36 ZSS Aleksandrów 7

3. Zduńczyk Łukasz 1995 12,91 Gimnazjum Grabów 6

4. Wasilewski Karol 1995 12,08 ZSS Aleksandrów 5

5. Sudra Łukasz 1996 11,56 Gimnazjum 12 Łódź 4

6. Łopata Adrian 1996 10,87 ZSS Aleksandrów 3

7. Kmieć Łukasz 1995 10,31 Gimnazjum 44 Łódź 2

8. Tomaszewski Marek 1995 9,64 MZS Aleksandrów 1

9. Kowalski Jakub 1996 9,28 Gimnazjum Grabów

10. Woźniak Artur 1995 9,00 MZS Aleksandrów

11. Chuncia Jakub 1995 8,51 MZS Aleksandrów

12. Zając Rafał 1996 8,42 Gimnazjum Grabów

13. Wawrzyniak Patryk 1995 8,40 Gimnazjum 44 Łódź

14. Kowalski Krystian 1996 8,18 Gimnazjum Łęczyca

15. Zawadzki Bartłomiej 1996 8,08 MZS Aleksandrów

16. Janiak Adrian 1996 7,78 Gimnazjum Łęczyca

17. Spanialski Piotr 1995 7,40 Gimnazjum 44 Łódź

18. Poslavskiy Rafał 1997 6,50 Gimnazjum 12 Łódź

Poza konkursem:

Kalenik Jakub 1996 10,13 Gimnazjum Łęczyca

Mrowiński Artur 1996 9,65 ZSS Aleksandrów

Marciniak Adrian 1996 9,62 MZS Aleksandrów

Felczak Rafał 1996 9,44 ZSS Aleksandrów

Joachimiak Mateusz 1996 9,39 ZSS Aleksandrów

Romanowicz Rafał 1996 8,93 MZS Aleksandrów

Przybysz Daniel 1996 7,89 ZSS Aleksandrów

Kozera Kamil 1997 7,53 MZS Aleksandrów

Skok wzwyż K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Andrzejczak Natalia 1996 140 Gimnazjum Łęczyca 9

2. Pilichowska Katarzyna 1997 140 Gimnazjum Łęczyca 7

3. Marciniak Natalia 1997 135 ZSS Aleksandrów 6

4. Baum Paulina 1997 130 ZSS Aleksandrów 5

5. Gortat Maja 1997 120 ZSS Aleksandrów 3

6. Goss Klaudia 1997 120 ZSS Aleksandrów 3

7. Olczak Agnieszka 1997 120 Gimnazjum Łęczyca 3

Poza konkursem:

Panek Małgorzata 1997 120 ZSS Aleksandrów

Jóźwiak Klaudia 1997 120 ZSS Aleksandrów

Skok wzwyż M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Wawrzyniak Dawid 1996 185 Gimnazjum Łęczyca 9

2. Góra Sebastian 1995 175 Gimnazjum Łęczyca 7

3. Bąk Borys 1995 175 ZSS Aleksandrów 6

4. Chodkowski Marcin 1995 170 Gimnazjum Łęczyca 5

5. Bednarek Piotr 1995 170 Gimnazjum Łęczyca 4

6. Grzelak Mateusz 1996 160 ZSS Aleksandrów 3

7. Stasiak Szymon 1996 160 ZSS Aleksandrów 2

8. Juszczak Tomasz 1997 155 ZSS Aleksandrów 1

9. Kłopotek Daniel 1997 140 Gimnazjum 12 Łódź

Lepieszko Mateusz 1997 BW Gimnazjum 12 Łódź

Poza konkursem:

Zawieja Adam 1995 170 Gimnazjum Łęczyca

Mirowski Dominik 1996 145 ZSS Aleksandrów

Zbudniewek Adam 1996 145 ZSS Aleksandrów

Owczarek Kamil 1997 135 ZSS Aleksandrów

Trójskok K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Sójka Marta 1997 9,27 ZSS Aleksandrów 9

2. Staszak Marlena 1996 9,08 ZSS Aleksandrów 7

3. Świętosławska Magdalena 1997 8,03 ZSS Aleksandrów 5

Trójskok M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Mysiala Bartłomiej 1996 11,04 ZSS Aleksandrów 9

2. Stasiak Szymon 1996 10,56 ZSS Aleksandrów 7

3. Aleksandrowicz Kamil 1995 10,54 ZSS Aleksandrów 6

4. Sikora Kamil 1996 10,40 Gimnazjum 12 Łódź 5

Poza konkursem:

Świętosławski Łukasz 1994 13,30 MKS Aleksandrów

Sójka Kamil 1994 12,40 MKS Aleksandrów

Skok w dal K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Łuczywek Pola 1996 4,70 Gimnazjum Katolickie Łódź 9

2. Staszak Marlena 1996 4,56 ZSS Aleksandrów 7

3. Kalaczyńska Elżbieta 1996 4,43 Gimnazjum Łęczyca 6

4. Kiełbasa Małgorzata 1997 4,55 Gimnazjum 34 Łódź 5

5. Gozdowska Agnieszka 1997 4,50 Gimnazjum 44 Łódź 4

6. Agajew Sima 1997 4,49 Gimnazjum 12 Łódź 3

7. Kurzawska Anna 1997 4,44 Gimnazjum 12 Łódź 2

8. Sójka Marta 1997 4,43 ZSS Aleksandrów 1

9. Grzyb Magdalena 1996 4,24 Gimnazjum Grabów

10. Olczak Agnieszka 1997 4,13 Gimnazjum Łęczyca

11. Hyży Natalia 1997 3,98 Gimnazjum 12 Łódź

12. Izydorczyk Adrianna 1996 3,90 ZSS Aleksandrów

13. Ziobrowska Otylia 1997 3,75 Gimnazjum Mikron

14. Łuczyńska Patrycja 1995 3,70 Gimnazjum 44 Łódź

15. Wypych Paulina 1995 3,57 Gimnazjum 44 Łódź

16. Recheta Paulina 1996 3,51 Gimnazjum 44 Łódź

17. Nikodemska Roksana 1997 2,98 ZSS Aleksandrów

18. Okoń Agata 1997 BW Gimnazjum Grabów

19. Grzelewska Karolina 1997 BW Gimnazjum 12 Łódź

Poza konkursem:

Bosiacka Joanna 1994 4,54 MKS Aleksandrów

Panek Małgorzata 1997 3,77 ZSS Aleksandrów

Szychta Karolina 1997 3,74 ZSS Aleksandrów

Świętosławska Magdalena 1997 3,72 ZSS Aleksandrów

Kostowska Karolina 1997 3,64 ZSS Aleksandrów

Adamiak Joanna 1995 3,60 ZSS Aleksandrów

Baum Paulina 1997 BW ZSS Aleksandrów

Stachniak Katarzyna 1995 BW Gimnazjum 44 Łódź

Skok w dal M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Siedlecki Marek 1995 6,33 Gimnazjum 12 Łódź 9

2. Kacprzak Michał 1996 5,80 ZSS Aleksandrów 7

3. Syguła Konrad 1995 5,75 ZSS Aleksandrów 6

4. Łukasiak Jakub 1995 5,65 Gimnazjum Łęczyca 5

5. Suwara Wiktor 1996 5,45 Gimnazjum 11 Łódź 4

6. Kodii Patryk 1996 5,39 Gimnazjum Grabów 3

7. Zbudniewek Adam 1996 5,13 ZSS Aleksandrów 2

8. Mysiala Bartłomiej 1996 5,07 ZSS Aleksandrów 1

9. Biegała Łukasz 1995 5,06 MZS Aleksandrów

10. Wasiak Sebastian 1996 4,87 Gimnazjum Łęczyca

11. Tymaszewski Adam 1995 4,46 Gimnazjum 44 Łódź

Poza konkursem:

Aleksandrowicz Kamil 1995 4,88 ZSS Aleksandrów

Mirowski Dominik 1996 4,63 ZSS Aleksandrów

Karasiak Szymon 1997 3,96 ZSS Aleksandrów

Będowski Jakub 1997 3,93 ZSS Aleksandrów

Roliński Karol 1997 3,69 ZSS Aleksandrów

100 m K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Fornal Karolina 1995 13,10 ZSS Aleksandrów 9

2. Saganiak Justyna 1995 13,25 Gimnazjum 13 Łódź 7

3. Grabarczyk Martyna 1995 13,57 ZSS Aleksandrów 6

4. Kurzawska Anna 1997 13,91el. Gimnazjum 12 Łódź 5

5. Gozdowska Agnieszka 1997 14,36 Gimnazjum 44 Łódź 4

6. Jaśkiewicz Patrycja 1997 14,46 Gimnazjum Grabów 3

7. Izydorczyk Adrianna 1996 14,52 ZSS Aleksandrów 2

8. Wolniak Kinga 1996 14,58 Gimnazjum 12 Łódź 1

9. Okoń Agata 1997 14,62 Gimnazjum Grabów

10. Olczak Agnieszka 1997 14,76 Gimnazjum Łęczyca

10. Adamczewska Martyna 1997 14,76 Gimnazjum Łęczyca

12. Pilichowska Katarzyna 1997 14,88 Gimnazjum Łęczyca

13. Sokół Daria 1997 14,90 Gimnazjum 12 Łódź

14. Wolniak Paulina 1996 15,13 Gimnazjum 12 Łódź

15. Gasik Maria 1997 15,22 Gimnazjum Łęczyca

16. Nikodemska Roksana 1997 15,23 ZSS Aleksandrów

17. Kasińska Sandra 1996 15,52 Gimnazjum 44 Łódź

18. Zych Żaneta 1995 15,61 Gimnazjum 44 Łódź

19. Ziobrowska Otylia 1997 15,79 Gimnazjum Mikron

20. Stachniak Katarzyna 1995 15,92 Gimnazjum Łęczyca

Poza konkursem:

Żuk Joanna 1997 13,73 ZSS Aleksandrów

Bosiacka Joanna 1994 15,13 MKS Aleksandrów

Mundzik Anna 1997 15,20 ZSS Aleksandrów

Kostowska Karolina 1997 15,25 ZSS Aleksandrów

Ścigaczewska Dominika 1997 15,69 ZSS Aleksandrów

Saganiak Anna 1997 16,43 Gimnazjum Łęczyca

100 m K FINAŁ



1. Fornal Karolina 1995 12,93 ZSS Aleksandrów

2. Saganiak Justyna 1995 13,09 Gimnazjum 13 Łódź

3. Grabarczyk Martyna 1995 13,53 ZSS Aleksandrów

4. Kurzawska Anna 1997 13,95 Gimnazjum 12 Łódź

100 m M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Siedlecki Marek 1995 11,69 Gimnazjum 12 Łódź 9

2. Janicki Tomasz 1996 12,13 el. ZSS Aleksandrów 7

3. Kacprzak Michał 1996 11,97 el. ZSS Aleksandrów 6

4. Zachwieja Adam 1995 12,01 el. Gimnazjum Łęczyca 5

5. Łukasiak Jakub 1995 12,19 Gimnazjum Łęczyca 4

6. Kwiatkowski Marcin 1995 12,22 ZSS Aleksandrów 3

7. Suwara Wiktor 1996 12,27 Gimnazjum 11 Łódź 2

8. Kodii Patryk 1996 12,42 Gimnazjum 12 Łódź 1

9. Wasiak Patryk 1996 12,77 Gimnazjum 12 Łódź

10. Łukasik Adam 1995 12,83 Gimnazjum Grabów

11. Głowacki Damian 1996 13,00 ZSS Aleksandrów

12. Biegała Łukasz 1995 13,01 MZS Aleksandrów

13. Sikora Kamil 1996 13,14 Gimnazjum 12 Łódź

14. Spanialski Piotr 1995 13,29 Gimnazjum 44 Łódź

15. Augustyniak Jakub 1996 13,40 Gimnazjum Łęczyca

16. Woźniak Artur 1995 13,77 MZS Aleksandrów

17. Chuncia Jakub 1995 13,91 MZS Aleksandrów

18. Boryś Kamil 1996 13,97 Gimnazjum 44 Łódź

19. Morozgalski Tomasz 1996 14,18 Gimnazjum Łęczyca

20. Bubek Aksel 1995 14,52 Gimnazjum 44 Łódź

21. Koligat Sebastian 1995 15,98 Gimnazjum 44 Łódź

Poza konkursem:

Sójka Kamil 1994 11,89 MKS Aleksandrów

Kowalski Damian 1994 12,10 MKS Aleksandrów

Świętosławski Łukasz 1994 12,41 MKS Aleksandrów

Krakowiak Patryk 1995 12,78 ZSS Aleksandrów

Janiak Michał 1995 12,80 ZSS Aleksandrów

Gruszczyński Artur 1997 12,86 ZSS Aleksandrów

Nowak Michał 1997 13,07 ZSS Aleksandrów

Aleksandrowicz Kamil 1995 13,58 ZSS Aleksandrów

Juszczak Tomasz 1997 13,73 ZSS Aleksandrów

Owczarek Kamil 1997 13,92 ZSS Aleksandrów

Będowski Jakub 1997 14,52 ZSS Aleksandrów

Walęcki Wiktor 1997 14,82 ZSS Aleksandrów

Załoga Piotr 1997 14,88 Gimnazjum 12 Łódź

Karasiak Szymon 1997 14,89 ZSS Aleksandrów

Kwiatkowski Bartłomiej 1996 14,96 Gimnazjum 12 Łódź

100 m M FINAŁ



1. Siedlecki Marek 1995 11,51 Gimnazjum 12 Łódź

2. Janicki Tomasz 1996 11,71 ZSS Aleksandrów

3. Kacprzak Michał 1996 11,87 ZSS Aleksandrów

4. Zachwieja Adam 1995 12,02 Gimnazjum Łęczyca

300 m K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Saganiak Justyna 1995 43,39 Gimnazjum 13 Łódź 9

2. Grabarczyk Martyna 1995 45,69 ZSS Aleksandrów 7

3. Żuk Joanna 1997 46,19 ZSS Aleksandrów 6

4. Agajew Sima 1997 46,30 Gimnazjum 12 Łódź 5

5. Stelmasiak Jowita 1997 46,88 MZS Aleksandrów 4

6. Stasiak Natalia 1997 47,30 Gimnazjum Łęczyca 3

7. Przybylak Paula 1996 47,78 Gimnazjum Łęczyca 2

8. Kiełbasa Małgorzata 1997 49,10 Gimnazjum 34 Łódź 1

9. Basińska Małgorzata 1996 49,24 Gimnazjum Łęczyca

10. Sokół Daria 1997 50,37 Gimnazjum 12 Łódź

11. Rogalska Aleksandra 1996 51,35 Gimnazjum 44 Łódź

11. Michalak Karolina 1995 51,35 Gimnazjum 44 Łódź

13. Wolniak Kinga 1996 51,40 Gimnazjum 12 Łódź

14. Torzewska Julita 1996 53,88 Gimnazjum 12 Łódź

15. Szymańska Klaudia 1996 54,58 MZS Aleksandrów

16. Różalska Aleksandra 1997 55,35 Gimnazjum Łęczyca

17. Dacyk Weronika 1996 58,56 Gimnazjum 44 Łódź

Poza konkursem:

Frontczak Aleksandra 1997 51,24 ZSS Aleksandrów

Ścigaczewska Dominika 1997 52,11 ZSS Aleksandrów

Grzelewska Karolina 1997 52,15 Gimnazjum 12 Łódź

Pawlak Angelika 1997 52,27 ZSS Aleksandrów

Nikodemska Roksana 1997 53,11 ZSS Aleksandrów

Matczak Lena 1997 53,31 ZSS Aleksandrów

Ratajczyk Kinga 1997 53,72 ZSS Aleksandrów

Jóźwiak Klaudia 1997 55,25 ZSS Aleksandrów

Mundzik Anna 1997 59,81 ZSS Aleksandrów

Goss Klaudia 1997 1:01,78 ZSS Aleksandrów

Chacińska Adrianna 1996 1:04,68 Gimnazjum 12 Łódź

300 m M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Szymański Marcin 1995 38,25 ZSS Aleksandrów 9

2. Koligat Sebastian 1995 40,12 Gimnazjum 44 Łódź 7

3. Janicki Tomasz 1996 40,17 ZSS Aleksandrów 6

4. Rembowski Sebastian 1997 40,28 Gimnazjum 44 Łódź 5

5. Kołodziejski Jakub 1995 40,45 ZSS Aleksandrów 4

6. Łukasiak Adam 1995 40,94 Gimnazjum Grabów 3

7. Wasiak Sebastian 1995 41,25 Gimnazjum Łęczyca 2

8. Bukowski Oskar 1995 41,40 ZSS Aleksandrów 1

9. Płuciennik Patryk 1996 41,94 Gimnazjum Łęczyca

10. Barylak Konrad 1995 43,23 Gimnazjum 44 Łódź

11. Augustyniak Jakub 1996 44,26 Gimnazjum Łęczyca

12. Matusiak Mateusz 1996 44,35 Gimnazjum Łęczyca

13. Mużdżyński Maks 1997 44,72 Gimnazjum 12 Łódź

14. Lewecki Damian 1997 44,76 Gimnazjum 44 Łódź

15. Piekarski Dawid 1996 46,90 Gimnazjum 12 Łódź

16. Malicki Daniel 1996 47,22 Gimnazjum 12 Łódź

Poza konkursem:

Głowacki Damian 1996 41,49 ZSS Aleksandrów

Olczyk Igor 1995 41,67 ZSS Aleksandrów

Janiak Michał 1995 41,91 ZSS Aleksandrów

Biernacki Damian 1997 42,04 ZSS Aleksandrów

Nowak Michał 1997 42,38 ZSS Aleksandrów

Krakowiak Patryk 1995 42,67 ZSS Aleksandrów

Ośkiewicz Mateusz 1996 43,01 ZSS Aleksandrów

Gruszczyński Artur 1997 43,05 ZSS Aleksandrów

Włodarczyk Krystian 1995 43,56 ZSS Aleksandrów

Juszczak Tomasz 1997 44,22 ZSS Aleksandrów

Isajew Łukasz 1997 46,17 ZSS Aleksandrów

Owczarek Kamil 1997 47,30 ZSS Aleksandrów

Walęcki Wiktor 1997 49,17 ZSS Aleksandrów

Mas Wojciech 1997 49,46 ZSS Aleksandrów

Barański Mariusz 1996 56,00 ZSS Aleksandrów

600 m K



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Łuczywek Pola 1996 1:44,81 Gimnazjum Katolickie Łódź 9

2. Ławrenin Anna 1997 1:45,26 Gimnazjum 12 Łódź 7

3. Kucejko Julia 1997 1:47,89 ZSS Aleksandrów 6

4. Jaśkiewicz Patrycja 1997 1:55,69 Gimnazjum Grabów 5

5. Pietrzak Patrycja 1995 1:59,58 ZSS Aleksandrów 4

6. Kijewicz Anna 1997 2:04,26 Gimnazjum 44 Łódź 3

7. Rybus Natalia 1996 2:07,96 Gimnazjum 44 Łódź 2

8. Kurowska Katarzyna 1997 2:10,89 Gimnazjum Łęczyca 1

9. Lipka Nina 1996 2:16,68 ZSS Aleksandrów

10. Plewińska Klaudia 1997 2:21,51 Gimnazjum 44 Łódź

1000 m M



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Tosik Jakub 1995 2:45,78 Gimnazjum Konstantynów 9

2. Tosik Szymon 1995 2:47,30 ZSS Aleksandrów 7

3. Włodarczyk Adam 1997 2:57,78 Gimnazjum 44 Łódź 6

4. Łukasik Adam 1995 3:00,35 Gimnazjum Grabów 5

5. Staszewski Szymon 1995 3:03,90 MZS Aleksandrów 4

6. Janiszewski Łukasz 1995 3:06,45 Gimnazjum 44 Łódź 3

7. Szymański Bartosz 1996 3:11,80 ZSS Aleksandrów 2

8. Bielecki Mateusz 1997 3:12,81 ZSS Aleksandrów 1

9. Nowak Damian 1996 3:12,97 Gimnazjum 12 Łódź

10. Frątczak Krystian 1996 3:13,18 ZSS Aleksandrów

11. Bugajny Alan 1996 3:23,34 MZS Aleksandrów

12. Kłopotek Daniel 1997 3:29,59 Gimnazjum 12 Łódź

13. Szafran Radosław 1996 3:30,28 MZS Aleksandrów

Poza konkursem:

Buba Przemysław 1994 2:35,04 MKS Aleksandrów

Pietrzykowski Szymon 1994 2:37,3 MKS Aleksandrów

Nowak Rafał 1994 2:38,12 MZS Aleksandrów

Kalamat Dawid 1997 3:22,14 ZSS Aleksandrów

Wojtyniak Srebastian 1997 3:28,70 ZSS Aleksandrów

Trafalski Dominik 1997 3:31,44 ZSS Aleksandrów

100 m ppł (8,20)



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Kalaczyńska Elżbieta 1996 16,73 Gimnazjum Łęczyca 9

2. Stasiak Natalia 1997 17,29 Gimnazjum Łęczyca 7

3. Przybylak Paula 1996 17,54 Gimnazjum Łęczyca 6

4. Grzyb Magdalena 1996 18,28 Gimnazjum Grabów 5

5. Andrzejczak Natalia 1996 19,96 Gimnazjum Łęczyca 4

6. Gortat Maja 1997 20,35 ZSS Aleksandrów 3

Poza konkursem:

Fornal Karolina 1995 16,19 ZSS Aleksandrów

Łuczywek Pola 1996 17,88 Gimnazjum Katolickie Łódź

Staszak Marlena 1996 18,20 ZSS Aleksandrów

Różalska Aleksandra 1997 20,71 Gimnazjum Łęczyca

Basińska Małgorzata 199 NU Gimnazjum Łęczyca

110 m ppł (8,90)



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Płuciennik Patryk 1996 18,11 Gimnazjum Łęczyca 7

2. Wasiak Patryk 1996 18,70 Gimnazjum 12 Łódź 6

3. Matusiak Mateusz 1996 18,91 Gimnazjum Łęczyca 5

4. Mużdżyński Maks 1997 19,88 Gimnazjum 12 Łódź 4

5. Malicki Daniel 1996 20,53 Gimnazjum 12 Łódź 3

110 m ppł (9,14)



Miejsce Nazwisko i imię rok urodz. wynik szkoła pkt.



1. Szymański Marcin 1995 15,54 ZSS Aleksandrów 9
Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт 2014-07-19 18:44
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • © sanaalar.ru
    Образовательные документы для студентов.