.RU
Карта сайта

Inhoud gedetailleerde uitslagen ronde 1 Gedetailleerde uitslagen ronde 2 - старонка 6

6. Chris Rindertsma 1 0 1 2 5,5 2w 1875 1854

7. Jim Klinge 1 1 2 2 6,5 2z 1955 2282

8. Max van de Pavoordt ½ - ½ 1 7,0 1z 1770 1857

9. Carla Bruinenberg 1 0 1 2 7,5 2w 1852 1880

Philidor 1847 2 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. FM Maarten Etmans 1 1 2 2 1,5 2w 2081 2340

2. Jan Boersma 0 1 1 2 1,5 2z 2082 2070

3. Arjan Pragt 1 0 1 2 3,0 1908 2069

4. Zahid Dzaferspahic 0 0 0 2 4,0 1928 1674

5. Rob van der Meer - ½ ½ 1 5,0 1w 1903 2024

6. Rowan van Dijk 1 ½ 1½ 2 6,0 1738 2136

7. Siegbert de Jong 0 1 1 2 6,0 1778 1943

8. Franke van Netten 1 - 1 1 7,0 1z 1953 2150

9. Dik Kruithof - ½ ½ 1 8,0 1z 1747 1563

10. Erik Kruit 0 - 0 1 8,0 1w 1904 1733

Klasse 3C

De Wijker Toren 2 2006 - LSG 4 1889 5 - 3

1. Paul Spruit 2026 - Bart Groeneweg 1998 1 - 0

2. Cees Duivenvoorde 2017 - Johan Stins 1899 0 - 1

3. Dennis Bruyn 2014 - Michael Kubbenga 1902 ½ - ½

4. Hans Nuijen 2235 - Marco de Mooij 1836 ½ - ½

5. Bastiaan Veltkamp 2006 - Joop Bakker 1919 1 - 0

6. Wim Rakhorst 1949 - Herman Heijboer 1835 1 - 0

7. Theo de Vries 1891 - Rag de Graaff 1913 1 - 0

8. Richard Schelvis 1910 - Aart van de Peut 1812 0 - 1

Fischer Z 2078 - Het Kasteel 2003 6 - 2

1. Casper Blaauw 2245 - Stefan Bekker 2263 0 - 1

2. FM Peewee van Voorthuijsen 2202 - FM Erik van den Dikkenberg 2205 1 - 0

3. Bram van Dijk 2013 - Hans Quint 1901 1 - 0

4. Jos Teeuwen 2105 - Wesley van Nie 2077 1 - 0

5. Robbert van 't Kaar 2051 - Willem van Berkel 1964 ½ - ½

6. Niels Bouton 2069 - Maarten Rossen 1943 1 - 0

7. Rein Barendregt 1971 - Twan Rutjes 1795 ½ - ½

8. Jeroen Kroos 1971 - John Klein Douwel 1873 1 - 0

ASV 3 1988 - Zukertort Amstelveen 3 1936 4½ - 3½

1. Johan Wolbers 2053 - WIM Esther de Kleuver 2066 ½ - ½

2. Theo Jurrius 1991 - Jan Krans 2066 ½ - ½

3. Jochem Woestenburg 2026 - Eric Roosendaal 1956 ½ - ½

4. Koen Maassen van den Brink 2004 - Tjomme Klop 2037 ½ - ½

5. Daan Holtackers 2012 - Bert Kampen 1895 1 - 0

6. Fred Reulink 1984 - Walt Schagen 1918 0 - 1

7. Remco Gerlich 1961 - Ridens Bolhuis 1898 1 - 0

8. Jan Knuiman 1877 - Laurens Schilstra 1656 ½ - ½

Accres Apeldoorn 3 1967 - Laurierboom-Gambiet 2060 3½ - 4½

1. Henk Eleveld 2060 - Mark Kremer 2196 0 - 1

2. Harrie de Bie 2117 - Christian Martinello 2151 ½ - ½

3. Mark Brussen 2013 - Ymar de Groot 2072 0 - 1

4. René Nijland 1987 - Joost van Steenis 2066 0 - 1

5. Wietze Nijdam 2003 - Ron Nep 2049 0 - 1

6. Remco Pihlajamaa 1922 - Werner Moller 2010 1 - 0

7. Hans Bouwer 1773 - Hans de Vilder 2013 1 - 0

8. Anton Weenink 1862 - Steve Michel 1923 1 - 0

Messemaker 1847 2143 - ASC 2016 5½ - 2½

1. IM Peter Scheeren 2437 - Dinard van der Laan 2260 ½ - ½

2. Peter Ypma 2210 - Norbert Jansen 2085 1 - 0

3. Ed Roering 2132 - Clement van de Laar 2027 ½ - ½

4. Henk-Jan Evengroen 2139 - Paul de Vries 2003 1 - 0

5. Erik Hennink 2080 - Wouter Hennink 1977 0 - 1

6. Arjan van der Leij 2032 - Wouter Dambrink 1964 1 - 0

7. Jan Evengroen 2050 - Sander de Groot 1857 1 - 0

8. Ben van Geffen 2064 - Rudolf Kat 1959 ½ - ½

Het Kasteel r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Stefan Bekker 1 1 2 2 1,0 2263 2454

2. FM Erik van den Dikkenberg 1 0 1 2 2,0 2205 2104

3. Wesley van Nie ½ 0 ½ 2 3,5 2z 2077 1977

4. Hans Quint 1 0 1 2 5,0 1901 1875

5. Maarten Rossen ½ 0 ½ 2 5,0 1943 1849

6. Willem van Berkel 1 ½ 1½ 2 5,5 2w 1964 2173

7. John Klein Douwel ½ 0 ½ 2 6,5 2z 1873 1767

8. Twan Rutjes 1 ½ 1½ 2 7,5 2w 1795 1924

De Wijker Toren 2 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Paul Spruit 0 1 1 2 1,0 2026 2130

2. Cees Duivenvoorde - 0 0 1 2,0 1w 2017 1765

3. Dennis Bruyn ½ ½ 1 2 3,5 2z 2014 1922

4. Bastiaan Veltkamp 0 1 1 2 3,5 2z 2006 2062

5. Hans Nuijen ½ ½ 1 2 3,5 2w 2235 1956

6. Wim Rakhorst ½ 1 1½ 2 5,5 2w 1949 2047

7. Theo de Vries - 1 1 1 7,0 1z 1891 2095

8. Richard Schelvis 0 0 0 2 7,0 1910 1619

9. Hans Wiemerink 0 - 0 1 7,0 1w 1737 1626

10. Willem Dekker 0 - 0 1 8,0 1z 1491 1450

Fischer Z r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Casper Blaauw 1 0 1 2 1,0 2245 2164

2. FM Peewee van Voorthuijsen - 1 1 1 2,0 1w 2202 2396

3. Herman Neufeglise 0 - 0 1 2,0 1z 2089 1885

4. Bram van Dijk - 1 1 1 3,0 1z 2013 2150

5. Maarten Veldt ½ - ½ 1 3,0 1w 2143 2039

6. Jos Teeuwen 0 1 1 2 4,0 2105 2057

7. Frans Smit ½ - ½ 1 5,0 1w 2111 1936

8. Niels Bouton 0 1 1 2 6,0 2069 1950

9. Robbert van 't Kaar 1 ½ 1½ 2 6,0 2051 2182

10. Rein Barendregt 1 ½ 1½ 2 7,5 2z 1971 2049

11. Jeroen Kroos - 1 1 1 8,0 1w 1971 2115

ASV 3 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Jochem Woestenburg 0 ½ ½ 2 2,0 2026 1973

2. Theo Jurrius 0 ½ ½ 2 3,0 1991 1873

3. Johan Wolbers 1 ½ 1½ 2 3,0 2053 2301

4. Koen Maassen van den Brink 0 ½ ½ 2 3,0 2004 1844

5. Daan Holtackers 0 1 1 2 4,0 2012 2046

6. Fred Reulink - 0 0 1 6,0 1w 1984 1758

7. Remco Gerlich ½ 1 1½ 2 6,5 2z 1961 2178

8. Jan Knuiman ½ ½ 1 2 7,5 2w 1877 1834

9. Wouter Abrahamse ½ - ½ 1 8,0 1z 1977 1923

Accres Apeldoorn 3 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Henk Eleveld ½ 0 ½ 2 1,0 2060 2035

2. Harrie de Bie ½ ½ 1 2 2,0 2117 2118

3. Mark Brussen - 0 0 1 3,0 1z 2013 1850

4. René Nijland - 0 0 1 4,0 1w 1987 1834

5. Wietze Nijdam 0 0 0 2 4,0 2003 1750

6. Remco Pihlajamaa - 1 1 1 6,0 1w 1922 2159

7. Hans Bouwer 1 1 2 2 6,0 1773 2197

8. Anton Weenink ½ 1 1½ 2 6,0 1862 2145

9. Jan den Besten ½ - ½ 1 6,0 1z 1819 1964

10. Dick van der Klis ½ - ½ 1 7,0 1w 1702 1840

11. Andre Huis in 't Veld 0 - 0 1 8,0 1z 1719 1595

Messemaker 1847 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. IM Peter Scheeren 1 ½ 1½ 2 1,0 2437 2322

2. Peter Ypma - 1 1 1 2,0 1w 2210 2340

3. Erich Karstan 1 - 1 1 2,0 1z 2043 2188

4. Ed Roering ½ ½ 1 2 3,0 2132 1978

5. Henk-Jan Evengroen 1 1 2 2 4,0 2139 2297

6. Erik Hennink - 0 0 1 5,0 1z 2080 1836

7. Jan Cheung 1 - 1 1 5,0 1w 2048 2173

8. Arjan van der Leij 1 1 2 2 6,0 2032 2220

9. Jan Evengroen 1 1 2 2 7,0 2050 2190

10. Ben van Geffen ½ ½ 1 2 8,0 2064 1886

ASC r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Dinard van der Laan ½ ½ 1 2 1,0 2260 2248

2. Norbert Jansen ½ 0 ½ 2 2,0 2085 1971

3. Clement van de Laar 1 ½ 1½ 2 3,0 2027 2260

4. Paul de Vries - 0 0 1 4,0 1z 2003 1878

5. Eric Fraikin ½ - ½ 1 4,0 1w 1981 1862

6. Wouter Hennink 0 1 1 2 5,0 1977 1926

7. Wouter Dambrink ½ 0 ½ 2 6,0 1964 1733

8. Alexander van der Kuijl ½ - ½ 1 7,0 1z 1840 1702

9. Sander de Groot 1 0 1 2 7,5 2w 1857 1884

10. Rudolf Kat - ½ ½ 1 8,0 1z 1959 2064

Laurierboom-Gambiet r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. IM Albert Blees 1 - 1 1 1,0 1z 2376 2394

2. Mark Kremer 1 1 2 2 2,0 2196 2366

3. Lars Even Andersen 1 - 1 1 2,0 1w 2197

4. Christian Martinello 0 ½ ½ 2 3,5 2z 2151 1892

5. Joost van Steenis - 1 1 1 4,0 1z 2066 2219

6. Georg Schmidt Borresen 1 - 1 1 4,0 1w 2184

7. Ymar de Groot ½ 1 1½ 2 4,5 2w 2072 2180

8. Ron Nep - 1 1 1 5,0 1w 2049 2219

9. Werner Moller - 0 0 1 6,0 1z 2010 1773

10. Hans de Vilder ½ 0 ½ 2 7,0 2013 1632

11. Steve Michel ½ 0 ½ 2 8,0 1923 1727

Zukertort Amstelveen 3 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. WIM Esther de Kleuver 0 ½ ½ 2 1,0 2066 1956

2. Jan Krans 1 ½ 1½ 2 2,0 2066 2233

3. Jan Helsloot ½ - ½ 1 3,0 1z 2039 2143

4. Tjomme Klop 1 ½ 1½ 2 4,0 2037 2247

5. Eric Roosendaal 1 ½ 1½ 2 4,5 2w 1956 2240

6. Bert Kampen - 0 0 1 5,0 1w 1895 1761

7. Joel de Vries ½ - ½ 1 5,0 1z 1936 2111

8. Ridens Bolhuis - 0 0 1 7,0 1w 1898 1737

9. Peter de Heer 0 - 0 1 7,0 1z 2014 1840

10. Walt Schagen 0 1 1 2 7,0 1918 1978

11. Laurens Schilstra - ½ ½ 1 8,0 1z 1656 1877

LSG 4 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Bart Groeneweg 0 0 0 2 1,0 1998 1877

2. Johan Stins - 1 1 1 2,0 1z 1899 2151

3. Leendert Pols 0 - 0 1 2,0 1w 1947 1802

4. Michael Kubbenga - ½ ½ 1 3,0 1w 1902 2014

5. Albert van Os ½ - ½ 1 3,0 1z 1930 2132

6. Joop Bakker 0 0 0 2 4,5 2w 1919 1745

7. Marco de Mooij 0 ½ ½ 2 5,0 1836 1941

8. Rag de Graaff 0 0 0 2 6,0 1913 1674

9. Herman Heijboer 0 0 0 2 6,5 2z 1835 1668

10. Aart van de Peut ½ 1 1½ 2 8,0 1812 2180

Klasse 3D

Caissa-Eenhoorn 2 2051 - BSG 2 2022 3½ - 4½

1. Joseph Molenaar 2096 - Coen van der Heijden 2116 0 - 1

2. Jerrel Thakoerdien 2085 - Sjoerd Drent 2107 ½ - ½

3. Ardjan Langedijk 2068 - Theo Slisser 2051 ½ - ½

4. Peter Holscher 2061 - Ruben Hilhorst 2033 0 - 1

5. Sjors Broersen 2064 - Chris Kooijman 2042 ½ - ½

6. Alexander Geerts 2017 - Remmelt Otten 2082 1 - 0

7. Ronald Ritsema 2011 - Rob Tijssens 1782 1 - 0

8. Arjon Buikstra 2005 - Bert Kieboom 1960 0 - 1

Woerden 1980 - Kennemer Combinatie 3 1910 4½ - 3½

1. Sten Goes 2178 - Aad de Bruijn 1954 1 - 0

2. Marcel Schroer 2178 - Frans Arp 2067 1 - 0

3. Jelle Wiering 2089 - Yehuda Pelter 2006 1 - 0

4. WIM Anne Marie Benschop - Rene Bakker 1996 1 - 0

5. James Reed 1968 - Rob de Haan 1805 ½ - ½

6. Rolf van Beek 1826 - Gerard Snijders 1954 0 - 1

7. Henk de Heer 1843 - Frank Taylor 1795 0 - 1

8. Ad Goes 1776 - Fer Mesman 1705 0 - 1

Oud Zuylen 2066 - Zukertort Amstelveen 2 2041 2 - 6

1. Jaap van der Tuuk 2233 - Florian Jacobs 2151 0 - 1

2. Arie Schwartz 2229 - Hing Ting Lai 2094 ½ - ½

3. Dirk Floor 2141 - CM Paul-Peter Theulings 2106 1 - 0

4. Ed van Eeden 2030 - Joran Donkers 2070 ½ - ½

5. Marcel van Os 2067 - Tjark Vos 2039 0 - 1

6. Frans Sanijs 1939 - Dirk Goes 1921 0 - 1

7. Carol-Peter Gouw 1989 - Michiel Harmsen 2015 0 - 1

8. Wout van Veen 1898 - Roger Mehra 1934 0 - 1

De Waagtoren 2 1898 - Tal/DCG 2007 4 - 4

1. Wim Nieland 1963 - Hans Leeflang 2177 0 - 1

2. Dirk van der Meiden 2022 - Ron Klein 2017 ½ - ½

3. Henk Westerman 1881 - Wim Helmers 2041 1 - 0

4. Dennis Keetman 1930 - Johan Lubbers 2031 ½ - ½

5. Ruud Niewenhuis 1801 - Frans Schoffelmeer 1994 ½ - ½

6. Maaike Keetman 1762 - Piet Kooiman 1946 ½ - ½

7. Shannon Vlaar 1911 - Jeroen Cromsigt 1933 1 - 0

8. Alex Albrecht 1916 - Chris Vos 1918 0 - 1

VAS 2 1892 - Caissa 4 2047 4 - 4

1. Cor van Dusschoten 1551 - Martin Bottema 2089 0 - 1

2. Sietske Greeuw 1938 - Albert Riemens 2065 0 - 1

3. Roel Dormits 1958 - Evert-Jan Straat 2114 ½ - ½

4. David Kleeman 1969 - Rob Bodicker 2091 1 - 0

5. Joris van Vuure 2145 - Avni Sula 2019 1 - 0

6. Milo Bogaard 1890 - Aldo van de Woestijne 2013 ½ - ½

7. Dick Paulis 1897 - Teun Timmerman 2008 ½ - ½

8. Camilo Guzman 1785 - Cees Visser 1976 ½ - ½

Kennemer Combinatie 3 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Aad de Bruijn 0 0 0 2 1,0 1954 1800

2. Frans Arp 1 0 1 2 2,0 2067 2123

3. Yehuda Pelter 1 0 1 2 3,0 2006 2050

4. Rene Bakker ½ 0 ½ 2 4,0 1996 1892

5. Rob de Haan 0 ½ ½ 2 5,0 1805 1823

6. Gerard Snijders 0 1 1 2 6,0 1954 1944

7. Frank Taylor - 1 1 1 7,0 1w 1795 2012

8. Ad Hendrikse 0 - 0 1 7,0 1z 1891 1755

9. Fer Mesman - 1 1 1 8,0 1z 1705 1933

10. Koos Min 0 - 0 1 8,0 1w 1830 1682

Caissa-Eenhoorn 2 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Joseph Molenaar 1 0 1 2 1,0 2096 2035

2. Ardjan Langedijk 0 ½ ½ 2 2,5 2z 2068 1866

3. Jerrel Thakoerdien ½ ½ 1 2 3,0 2085 2052

4. Peter Holscher 1 0 1 2 5,0 2061 1994

5. Sjors Broersen 1 ½ 1½ 2 5,0 2064 2116

6. Ronald Ritsema 0 1 1 2 5,0 2011 1894

7. Alexander Geerts - 1 1 1 6,0 1w 2017 2242

8. Arjon Buikstra 1 0 1 2 7,5 2w 2005 1926

9. Bart Voorn 1 - 1 1 8,0 1z 1920 2068

Woerden r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Sten Goes 1 1 2 2 1,0 2178 2356

2. Marcel Schroer 0 1 1 2 2,0 2178 2109

3. Jelle Wiering 0 1 1 2 3,0 2089 2038

4. Erik van Esterik 0 - 0 1 4,0 1z 1974 1879

5. WIM Anne Marie Benschop ½ 1 1½ 2 5,0 2210

6. James Reed 0 ½ ½ 2 5,0 1968 1757

7. Rolf van Beek ½ 0 ½ 2 7,0 1826 1751

8. Henk de Heer ½ 0 ½ 2 7,0 1843 1665

9. Ad Goes - 0 0 1 8,0 1w 1776 1548

Oud Zuylen r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Jaap van der Tuuk ½ 0 ½ 2 1,0 2233 1971

2. Arie Schwartz ½ ½ 1 2 2,0 2229 2098

3. Dirk Floor 1 1 2 2 3,0 2141 2372

4. Ed van Eeden - ½ ½ 1 4,0 1w 2030 2070

5. Wilbert Surewaard ½ - ½ 1 4,0 1z 2081 2031

6. Marcel van Os ½ 0 ½ 2 5,0 2067 1824

7. Frans Sanijs 0 0 0 2 6,0 1939 1659

8. Carol-Peter Gouw 1 0 1 2 7,0 1989 1974

9. Wout van Veen 0 0 0 2 8,0 1898 1640

De Waagtoren 2 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Wim Nieland ½ 0 ½ 2 1,0 1963 1953

2. Dirk van der Meiden - ½ ½ 1 2,0 1w 2022 2017

3. Henk Westerman ½ 1 1½ 2 3,0 1881 2258

4. Dennis Keetman ½ ½ 1 2 3,0 1930 2061

5. Ruud Niewenhuis - ½ ½ 1 5,0 1z 1801 1994

6. Rob Freer 0 - 0 1 5,0 1w 1865 1749

7. Alex Albrecht 0 0 0 2 6,0 1916 1690

8. Bert Buitink ½ - ½ 1 6,0 1z 1957 2018

9. Maaike Keetman 1 ½ 1½ 2 6,5 2w 1762 2170

10. Shannon Vlaar ½ 1 1½ 2 7,5 2z 1911 2147

VAS 2 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Cor van Dusschoten - 0 0 1 1,0 1z 1551 1627

2. Han Sinke 1 - 1 1 1,0 1w 2174 2338

3. Sietske Greeuw ½ 0 ½ 2 3,0 1938 1856

4. David Kleeman 0 1 1 2 3,0 1969 2099

5. Roel Dormits ½ ½ 1 2 3,0 1958 2078

6. Joris van Vuure - 1 1 1 5,0 1z 2145 2275

7. Jouke van Veelen 0 - 0 1 5,0 1w 1878 1772

8. Milo Bogaard - ½ ½ 1 6,0 1w 1890 2013

9. Dick Paulis - ½ ½ 1 7,0 1z 1897 2008

10. Camilo Guzman ½ ½ 1 2 7,0 1785 2029

11. Piet van Eeghen ½ - ½ 1 7,0 1w 1750 2062

12. Benno Drewes 0 - 0 1 8,0 1z 1755 1665

Caissa 4 r1 r2 W N Brd Kl KNSB TPR

1. Martin Bottema ½ 1 1½ 2 2,0 2089 1909

2. Evert-Jan Straat ½ ½ 1 2 2,0 2114 1960

3. Albert Riemens 1 1 2 2 3,0 2065 2249

4. Rob Bodicker ½ 0 ½ 2 3,0 2091 1757

5. Avni Sula 1 0 1 2 5,0 2019 2005

6. Aldo van de Woestijne - ½ ½ 1 6,0 1z 2013 1890

7. Aad Roemersma ½ - ½ 1 6,0 1w 2018 1957

2014-07-19 18:44
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • © sanaalar.ru
    Образовательные документы для студентов.